CACIB Celje 2016 - Rezultati

sobota, 20.02.2016

Junior handling  - Finalna razrstitev

Starostni razred 9 - 12 let

1. Korošec Matjaž
2. Klojčnik Petja
3. Brambilla Andrea
4. Korošec Gregor
5. Mezek Nika

Starostni razred 13 – 17 let

1. Kochkurova Yulia
2. Korošec Maša
3. Gajzer Ana
4. Kovačič Chiara
5. Kelb Johana Herta


Skupni zmagovalec

Matjaž Korošec


Najlepši mladiči

1. Gem in the Sky to Lifestyle (I), Sibirski husky
2. Lobsang Fetching Little Star (SLO), Tibetanski španjel
3. Themagician Moet Chandon (I), Aljaški malamut


Najlepši najmlajši psi

1. Casque Patou de L'Orri (HR), Pirenejski planinski pes
2. Shut up and Kiss me dell'Alberico (I), Lhasa apso
3. Penelope Pems Passion (I), Valižanski ovčar - Pembroke

Najlepši pari

1. Bubbleton Bollinger (LT), Bubbleton First `N Funmost (LT), Puli
2. Of Hyrule Paco (HR), Mops
3. Luribee`s Lord of the Rings (SLO), Devael Absolutely Beautiful (SLO), Bernski planšarski pes

Najlepši veterani

1. Tin Pan Alley Can Can Charlie (SLO), Chow chow
2. Venus de Milo of Nordica (A), Sibirski husky
3. Pantera Unica Carina (I), Dalmatinec


Najlepše vzrejne skupine

1. Of Hyrule Paco (HR), Of Hyrule Roma (HR), Of Hyrule Pieces of Heart (HR), Mops
2. Brigoree Dream of my Life (SLO), Brigoree Bolero (A), Brigoree Blondie (SLO), Zahodnovišavski beli terier
3. Ch Slo Nil (SLO), Tisa Lumivikova (SLO), Kraški ovčar.

Najlepši pes I. FCI skupine

1. Bayouland's Hot N Mangry (HR), Avstralski ovčar
2. Bottom Shaker Zephyr Dream (H), Staroangleški ovčar
3. Alenclaud Estefania (I), Valižanski ovčar pembroke

Najlepši pes II. FCI skupine

1. Seehurst Hands of Stone (E), Angleški buldog
2. Dark Pride Vuiton (RUS), Novofundlandec - črn
3. Mirta's Haus Classic Style (HR), Pritlikavi šnavcer – črn

Najlepši pes III. FCI skupine

1. Algrafs Atos (I), Terier Jack Russel
2. Falcon Fire Terry Red Nokomis (HR), Airedalski terier
3. Game on Terra Viva (A), Pritlikavi bulterier

Najlepši pes IV. FCI skupine

1. Ch.Slo. Della Winner Canis of Czech (CZ), Dolgodlaki kunčji jazbečar
2. Monsters inc Duchess d'Excellence (RUS), Resasti pritlikavi jazbečar
3. Imperial Idefix del Conteverde (I), Kratkodlaki pritlikavi jazbečar

Najlepši pes V. FCI skupine

1. Indevor Dance With Me (BIH), Ameriški akita
2. Pom Galaxy Star (SLO), Pritlikavi nemški špic
3. Tin Pan Alley Can Can Charlie (SLO), Chow chow

Najlepši pes VI. FCI skupine

1. Black Majesty Gives u Goose Bumps (HR), Mali vendejski resasti baset
2. Kifahari Kuzzaa Gamba (D), Rodezijski grebenar
3. Panthera Unica Carina (I), Dalmatinec

Najlepši pes VII. FCI skupine

1. Latin Lover Michaela (I), Angleški seter
2. I'll Fly With You Degli Angeli Rossi (I), Irski seter
3. Especial of Skyrocket (H), Kratkodlaki madžarski ptičar – vižla

Najlepši pes VIII. FCI skupine

1. Dsquared Deigini (I), Ameriški španjel – črn
2. Sweet Obsession Charming Lady (HR), Portugalski vodni pes
3. Della Fiumana Serenata Rap (HR), Angleški koker španjel - ostale barve

Najlepši pes IX. FCI skupine

1. Atastar Miss Money Penny (HR), Veliki koder - črni
2. World in My Eyes Valentina's Magic (SLO), Maltežan
3. Vanitonia More of That (I), Kitajski goli pes

Najlepši pes X. FCI skupine

1. El Roalito Easygoing (D), Afganistanski hrt
2. Emploi Fictif du Sac a Malices (I), Mali angleški hrt - whippet
3. Bersheba's Chamis (CH), Arabski hrt – sloughi

Najlepši mladi psi

1. Day of Futurepast della Vanisella (I), Sibirski husky
2. Majestic Poms Blessed Princes (SLO), Pritlikavi nemški špic
3. The Queen of Trieste King's Line (I), Ameriški staffordshirski terier

BIS

1. Atastar Miss Money Penny (HR), Veliki koder - črn
2. El Roalito Easygoing (DE), Afganistanski hrt
3. Indevor Dance With Me (BIH), Ameriški akita


Specialna razstava psov FCI 5 - 2016

Najlepši pari

1. Ch. Slo Maruso`s Midnight Macho (SLO), Fergie of Hollywood (SLO), Chow Chow
2. L`Toramaru de la Valle des Samourais (HR), Saaya-go Samurai Yashiki (HR), Akita

Najlepši veterani

1. Tin Pan Alley Can Can Charlie (SLO), Chow chow
2. Venus de Milo of Nordica (A), Sibirski husky
3. Anatina Webmaster (SLO), Samojed

Najlepši mladi

1. Anatina Life is Life (SLO), Samojed
2. Champ Skywolf of Unesdala (SLO), Aljaški malamut
3. Princess Grey Hydrargium (LT), Sibirski husky

BIS

1. Indevor Dance With Me (BIH), Ameriška akita
2. Daviks Silver Mist (CAN), Sibirski husky
3. Fearless Heart Infinity Sweet Dream (I), Chow chow

CACIB2016_reklama.jpg

Arhivske objave