CACIB CELJE 2020, 22.2.2020 - REZULTATI

nedelja, 23.02.2020

BIS
BEARDED COLLIE: ARIKO KOYU FREEDOM RIDER: KLIMOVA OLGA, ITALY
JACK RUSSELL TERRIER: HELEN OF TROY FROM KISKOVSKI: GRUJIČIĆ ALEKSANDAR, SERBIA
CANICHE / grand - blanc: LAKERIDGE SUMMER IN SEATTLE: TOPAN GIULIO, ITALY
BIS JUNIOR
NEWFOUNDLAND – black: KALA BHALU COSMO ON THE BEACH: STRNIŠA SABINA, SLOVENIA
SCOTTISH TERRIER: AIDANTE PICTURE PERFECT: LUČIN ANTE & GONZALEZ MENDICOTE JAVIER, CROATIA
CLUMBER SPANIEL: BIG BOOM`S CAPTAIN DUKE: LEVAI LANA & STRICKLAND FRANCESCA, CROATIA
BIS MINOR PUPPIES
AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER: PLAYMAKER`S HR LEGEND OF THE DRAGON: KVESIĆ RINALDO, CROATIA
AMERICAN AKITA: VIANNE ROYAL`S QUEEN PEARL RIVER: KLUSKOVÁ MARKÉTA, CHECH REPUBLIC
AUSTRALIAN SHEPHERD: SHINE EVER PATERSON N`DDA: GORCE AMELIE, FRANCE
BIS PUPPIES
LABRADOR RETRIEVER: DREAM OF MOUNTAIN OH DE LAYLA: HARING MELISSA, AUSTRIA
SALUKI: STARLITE`S LIFE IS A CIRCUS: KLEMENČIČ ALEKSANDRA, SLOVENIA
BERGER DE BRIE - fauve, gris: CHAYA THE BEST INCREDIBLETWENTYFOUR: FRITZ ELKE, AUSTRIA
BIS VETERANS
DALMATINAC: DALMINO OZONE LAYER: HALPER DRAŽIĆ ŽELJKA, CROATIA
DACHSHUND / standard - rauhhaar: PRUDENTIA: RONDINI MARINA, ITALY
SIBERIAN HUSKY: ZORRO RIDES AGAIN IN NORDICA: KRENN FRANZ, AUSTRIA
BIS BRACE
SCHNAUZER – schwarz: FAVARO SABINA, ITALY
SALUKI: HUBER ELISABETH, AUSTRIA
ENGLISH COCKER SPANIEL - solid colours: VONČINA NINA, SLOVENIA
BIS BREEDING GROUP
SCHNAUZER – schwarz: FAVARO SABINA, ITALY
LABRADOR RETRIEVER: JACOBI SABINE, AUSTRIA
AUSTRALIAN SILKY TERRIER: TIMONEN JENNA, FINLAND
BOG FCI 1
BEARDED COLLIE: ARIKO KOYU FREEDOM RIDER: KLIMOVA OLGA, ITALY
AUSTRALIAN SHEPHERD: HEARTSIDE: SABLERY IRIS, FRANCE
WELSH CORGI PEMBROKE: DAREDEVIL`S MR SANDMAN FROM STAKEN: ANTONIAZZI ELISABETTA, ITALY
BOG FCI 2
NEWFOUNDLAND – black: URSINUS VELUTUS CLOCK WORK ORANGE: STRNIŠA SABINA, SLOVENIA
CHIEN DE MONTAGNE DES PYRENEES: ECHO DE`CHIEN ESCUDA POUR GARCON: VIRTANEN SUSANNA, CROATIA
TCHIORNY TERRIER: BLYCTAVYTSYA BLACK GUDZONSKIY JASTREB: SHULHA OLEH, UKRAINE
BOG FCI 3
JACK RUSSELL TERRIER: HELEN OF TROY FROM KISKOVSKI: GRUJIČIĆ ALEKSANDAR, SERBIA
FOX TERRIER - smooth: ABSOLUTELY IM STILL STANDING AT PAPERMAN: NANTA TANSACHA, THAILAND
YORKSHIRE TERRIER: PIGOT BYE BYE BABY: CASADEI PATRIZIA, ITALY
BOG FCI 4
DACHSHUND / zwerg - rauhhaar: LUX DEL PALATINO MARTI STONE: SALETTI ANNALUCE & BORRONI FRANCESCA, ITALY
DACHSHUND / standard - rauhhaar: LECCIO DEL TOCAI: ALL. DEL TOCAI, ITALY
DACHSHUND / zwerg - kurzhaar: MINI GOLF PIPACS: VÁCZI DOROTTYA, HUNGARY
BOG FCI 5
SAMOIEDSKAIA SABAKA: ANATINA CHARMING CHATTER: KAVČIČ MARTINA, SLOVENIA
AMERICAN AKITA: NEKMAR WITCHUNTER: RIHTER BOŠTJAN, SLOVENIA
SIBERIAN HUSKY: ZORRO RIDES AGAIN IN NORDICA: KRENN FRANZ, AUSTRIA
BOG FCI 6
BLACK AND TAN COONHOUND: MITTELEUROPA WIENER WALZER: CUM DANIELE, ITALY
RHODESIAN RIDGEBACK: GANDALF GUNN COMET ANUNNAKI: ANTOLIĆ IRENA, CROATIA
BEAGLE: ANVI HIGH LINE TOROS: MAURER MICHAELA, GERMANY
BOG FCI 7
DROTSZORU MAGYAR VIZSLA: ZÖLDMALI CETLI: SAGH ANTON, CANADA
DEUTSCHER DRAHTHAARIGER VORSTEHHUND: NIGHT FORCE WONDERFUL SUMMER DREAM: COCCHI LUIGI, ITALY
WEIMARANER – kurzhaarig: MILADY GUINEVAK`S TIMELESS TEMPTATION: REMBGES DIANA, ITALY
BOG FCI 8
LABRADOR RETRIEVER: CAPRONCA GARY: FICKO MATIJA, CROATIA
AMERICAN COCKER - black: LAYTON BECAUSE I SAID SO: CAISOVÁ SILVIA, SLOVAKIA
ENGLISH COCKER SPANIEL - solid colours: SORCERY`S NIGHT STORM: PAVLOVIĆ BRANKO, SERBIA
BOG FCI 9
CANICHE / grand - blanc: LAKERIDGE SUMMER IN SEATTLE: TOPAN GIULIO, ITALY
LHASA APSO: DIAMELLA NO DOUBT DELL`ALBERICO: PAOLATONI STEFANO, ITALY
PUG: BALLETT LABAN: CHIESA FOLBRECHT SABINA, AUSTRIA
BOG FCI 10
MAGYAR AGAR: ILLA-BEREK CSUPOR: TAGAI GABRIELLA, HUNGARY
AFGHAN HOUND: KHAU CARRERAS NKA: HALLER ZOLTAN, HUNGARY
WHIPPET: SOBERS BRANWYN: FOLLETTI LETIZIA, ITALY

 

NAJLEPŠI KRAŠKI OVČAR:
NIL, VIKTOR KREN, SLOVENIA

JUNIOR HANDLING, CACIB CELJE, 22.2.2020:
Izven konkurence (otroci mlajši od 9 let):
1. Ela Kolenc in Žan Poklečki

 MLAJŠA SKUPINA (9-12 LET):
1. Aleksandra Krstič
2. Laura Machackova
3. Nikita Rehak Friš

 STAREJŠA SKUPINA (13-17 LET):
1. Matjaž Korošec
2. Sara Pavlović
3. Ana Gajzer
4. Lina Justinek

 

 

78625428_10158068064853109_5820504632606064640_o.jpg

Arhivske objave